• банер 1-5
  • банер2-7
  • фабрика

За компанијата

DEMY (D&M) BEARINGS CO., LTD е еден од водечките производители и извозници на топчести и валчести лежишта во Кина.Специјализиран е за истражување и развој за различни видови лежишта со висока прецизност, без бучава, долготрајни лежишта.Исто така, проширете го бизнисот на делови и хардвер за мотоцикли (Поранешен сет на држачи, синџир за транспортери со валјак, инфрацрвен горилник).

Нашата фабрика - Ningbo Giant Bearing Manufacturing Co., Ltd. доби сертификат за квалитетен систем за производство ISO/TS16949:2009 и се здоби со 100 комплети производни линии за автоматско мелење, автоматско склопување со годишен производствен капацитет од 100 милиони комплети.Совршените мерки и инструменти за мерење и тестирање се усвоени од компанијата за да се обезбеди одличен квалитет.

Гледај Повеќе

Нови Продукти

WhatsApp онлајн разговор!