Самоподмачкувачки лежишта без масло

Краток опис:


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ДЕМИ БЕРИНГ, ДОБРЕДОЈДЕ ДА ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА ФАБРИКА


 • FOB Цена:
 • Мин. Количина на нарачка:500-1000 парчиња
 • Способност за снабдување:100000 Парчиња/месечно
 • Пристаниште:Нингбо/Шангај
 • Услови на плаќање:T/T, L/C
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

 • Претходно:
 • Следно:
 • Поврзани производи

  WhatsApp онлајн разговор!