• banderola 1-5
  • banderolë2-7
  • fabrika

Rreth Kompanisë

DEMY (D&M) BEARINGS CO., LTD është një nga prodhuesit dhe eksportuesit kryesorë të kushinetave dhe kushinetave në Kinë.Është e specializuar në kërkime dhe zhvillim për lloje të ndryshme kushinetash me precizion të lartë, pa zhurmë dhe jetëgjatë.Zgjeroni gjithashtu biznesin në pjesët dhe pajisjet e motoçikletave (Set i ish-mbajtësve, Zinxhirë transportues me rul, ndezës infra të kuqe).

Fabrika jonë - Ningbo Giant Bearing Manufacturing Co., Ltd. ka marrë certifikatën e sistemit të prodhimit të cilësisë ISO/TS16949:2009 dhe ka fituar me 100 grupe linjash prodhimi automatike të bluarjes, linja montimi automatike me kapacitet prodhimi vjetor prej 100 milionë komplete.Masat dhe instrumentet perfekte të matjes dhe testimit janë miratuar nga kompania për të siguruar cilësi të shkëlqyera.

Shiko më shumë

Produkte të reja

WhatsApp Online Chat!