H/He/Hs/Ha Серија D1=4-3/16

Краток опис:


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ДЕМИ БЕРИНГ, ДОБРЕДОЈДЕ ДА ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА ФАБРИКА


 • FOB Цена:
 • Мин. Количина на нарачка:500-1000 парчиња
 • Способност за снабдување:100000 Парчиња/месечно
 • Пристаниште:Нингбо/Шангај
 • Услови на плаќање:T/T, L/C
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Ставка бр. Димензии mm Тежина

  Авторски права © 2013-2014 DEMY (D & M) Lager GmbH.Alle Rechte vorbehalten.Техника:ЗООМАРИЈА|ДИЗАЈН.
 • Претходно:
 • Следно:
 • Поврзани производи

  WhatsApp онлајн разговор!