Тип на јарем ролери за патека (инч)

Краток опис:


ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО ДЕМИ БЕРИНГ, ДОБРЕДОЈДЕ ДА ПОСЕТЕТЕ ЈА НАШАТА ФАБРИКА


 • FOB Цена:
 • Мин. Количина на нарачка:500-1000 парчиња
 • Способност за снабдување:100000 Парчиња/месечно
 • Пристаниште:Нингбо/Шангај
 • Услови на плаќање:T/T, L/C
 • Детали за производот

  Ознаки на производи

  Дијаметар на вратило Број на лежиште Димензии (мм)
  Запечатен тип Основен тип d1 D C B1
  6.35 CRH 8-1V CRH 8-1VUU 6.35 12.7 9.525 26.194
  - CRH 9 V CRH 9 VUU 6.35 14.288 9.525 26.194
  7.938 CRH 10-1 V CRH 10-1 VUU 7.938 15.875 11.112 30.956
  - CRH 11V CRH 11VUU 7.938 17.462 11.112 30.956
  11.112 CRH 12V CRH 12 VUU 11.112 19.05 12.7 35.719
  - CRH 14V CRH 14VUU 11.112 22.225 12.7 35.719
  15.875 CRH 16V CRH 16 VUU 15.875 25.4 15.875 42.069
  - CRH 18V CRH 18 VUU 15.875 28.575 15.875 42.069
  19.05 CRH 20V CRH 20 VUU 19.05 31,75 19.05 51.594
  - CRH 22V CRH 22 VUU 19.05 34.925 19.05 51.594
  22.225 CRH 24V CRH 24VUU 22.225 38.1 22.225 61.119
  - CRH 26V CRH 26VUU 22.225 41.275 22.225 61.119
  25.4 CRH 28V CRH 28 VUU 25.4 44,45 25.4 70.644
  - CRH 30V CRH 30 VUU 25.4 47.625 25.4 70.644
  28.575 CRH 32V CRH 32 VUU 28.575 50,8 31,75 63.344
  - CRH 36V CRH 36VUU 28.575 57,15 31,75 63.344
  31,75 CRH 40V CRH 40 VUU 31,75 63,5 38.1 96.044
  - CRH 44V CRH 44VUU 31,75 69,85 38.1 96.044
 • Претходно:
 • Следно:
 • Поврзани производи

  WhatsApp онлајн разговор!