Seria H/Oh D1=380-410mm

Përshkrim i shkurtër:


MIRË SE VINI NË BEARING DEMY, MIRË SE VINI TË VIZITONI FABRIKE TONË


 • Çmimi FOB:
 • Min.Sasia e porosisë:500-1000 copë
 • Aftësia e furnizimit:100000 Copë/në muaj
 • Porti:Ningbo/Shanghai
 • Kushtet e pagesës:T/T, L/C
 • Detajet e produktit

  Etiketat e produktit

  Artikulli Nr. Dimensionet mm Pesha

  E drejta e autorit © 2013-2014 DEMY (D & M) Lager GmbH.Alle Rechte vorbehalten.Teknika:ZOMARI|DIZAJN.

  >

  Artikulli Nr. Dimensionet mm Pesha

 • E mëparshme:
 • Tjetër:
 • Produkte të ngjashme

  Kërkim për Çmimtari

  Na kontaktoni

  • NINGBO DEMY (D&M) BEARINGS CO, LTD
  • Telefoni: +86-13586843634
  • E-mail:sales@demy-bearing.com
  • Whatsapp: +86-13586843634

  Lajmet e fundit

  • 09-01-2022
   Në formën e hershme të mbajtësit të lëvizjes lineare, një rresht shufrash prej druri vendoseshin nën një rresht pllakash rrëshqitëse.Kushinetat moderne të lëvizjes lineare përdorin të njëjtin parim pune, përveç se ndonjëherë përdoren topa në vend të ro ...
  • 24-10-2020
   Në rrethana normale, kushinetat e instaluara me ndërhyrje të shtrënguar duhet të jenë afër shpatullës së boshtit. Metoda e inspektimit të kushinetave dhe e ngushtimit të boshtit: 1. Metoda e dritës, domethënë drejtimi i dritës në kushinetë (...
  • 18-09-2020
   1. Kushineta me topin vetë-rreshtues Kushineta me rul sferik janë të pajisura me kushineta rul daulle ndërmjet unazës së brendshme me dy kanale dhe unazës së jashtme sferike.Qendra e lakimit të unazës së jashtme të pistës lundruese...